תקנון האתר

מדיניות הביטולים שלנו:
חוק הגנת הצרכן מאפשר ביטול ההזמנה בתוך 14 יום ממועד ביצוע ההזמנה או מקבלת אישור על ביצוע ההזמנה (המאוחר  מביניהם), וזאת בחיוב בשווי 5% מערך ההזמנה או 100 ₪ (לפי הנמוך מביניהם). יחד עם זאת, במידה והודעת ביטול נמסרה על ידי המזמין בתוך 14 ימים ממועד ביצוע ההזמנה או קבלת האישור על ביצוע ההזמנה (לפי המאוחר מביניהם), אך תוך 7 ימים  שאינם ימי מנוחה או פחות ממועד תחילת האירוח שהוזמן, הביטול הינו ללא זיכוי והמזמין יחויב במלוא עלות ההזמנה.
בכל מקרה בו יחויבו דמי ביטול כמפורט לעיל, ייעשה החיוב באמצעות כרטיס האשראי שפרטיו נמסרו בעת ביצוע ההזמנה.

לאחר 14 יום ממועד ההזמנה החיוב יהיה כדלקמן: 
במקרה של ביטול ההזמנה לאחר 14 ימים ממועד ההזמנה או קבלת אישור ועד 40 יום ממועד ההגעה , יחויבו המזמינים בעלות של 20% מהעלות המלאה של ההזמנה.
במקרה של ביטול מ  40 יום לפני מועד ההגעה ועד חודש יחויבו המזמינים בעלות של 40% מהעלות המלאה של ההזמנה.
במקרה של ביטול מתחת ל 30 יום לפני מועד ההגעה, יחויבו המזמינים בעלות של 50% מהעלות המלאה של ההזמנה.
במקרה של ביטול מתחת ל 14  יום לפני מועד ההגעה, יחויבו המזמינים בעלות של 100% מהעלות המלאה של ההזמנה.

דמי ביטול בתקופות שיא ואירועים מיוחדים:
קרי ביטול במהלך חודשים יולי ואוגוסט ובערבי חג וחג, לרבות בראש השנה, סוכות, פסח ושבועות (לעיל ולהלן: "תקופות שיא"), כאשר ההזמנה כולה נעשתה באמצעות מכר מרחוק כהגדרתו בחוק הגנת הצרכן תנאי הביטול ע"פ חוק הגנת הצרכן, מעבר ל 14 ימים יחויב המזמין במלוא עלות ההזמנה.
אם הביטול נעשה עקב אי התאמה בין הזמנתך באתר לבין אישור ההזמנה או עקב כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול.

הודעת ביטול ניתן למסור באחד מהאפשרויות הבאות:
בטלפון: 052-8282182
בדואר רשום: אחוזת מיא, מושב גורן 
במייל: [email protected] 
בפקס:04-9807919 

בעסקת מכר מרחוק שנערכה עם צרכן שהוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בתוך ארבעה חודשים מיום עשייתה, מיום עשיית העסקה או מיום קבלת המסמך הגילוי לפי המאוחר, ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בין העוסק לצרכן, ובכלל זה שיחה באמצעות תקשורת אלקטרונית (ובתנאי שהביטול העסקה לא חל בתוך שבעה ימים שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן)."

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, ייעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל, ויתבררו במידת הצורך, בבתי המשפט המוסמכים בכל אחת מערי המחוז של בתי המשפט: תל-אביב – יפו,מרכז, חיפה, נצרת, באר שבע וירושלים.

אחוזת מיא תעשה את מירב המאמצים להיענות להערות ולבקשות מיוחדות שציין הלקוח, אולם אין באפשרוותנו להבטיח את קיומם ועל כן כל בקשה כזו היא בגדר "בקשה" בלבד עד שאושרה מפורשות על ידי האתר ו/או אחוזת מיא.

בקשות:           
אסור לבשל בבקתות אלא במקום המיועד לכך. בכל שעות היום חל איסור על הפעלת מערכות הגברה וקריוקי בשטח המתחם. חל איסור להדליק מנגל בשבת במתחם. לצערנו, הכניסה לסוויטות לבעלי חיים- אסורה בהחלט. אסור לעשן נרגילה במתחם הבריכה ומיטות השיזוף. העישון בסוויטות אסור. ניתן לעשן במרפסת בלבד. הרחצה בבריכת השחיה בהשגחת ההורים בלבד ועל אחריותם. שהיית ילדים בבריכה מתחת לגיל 18, מחייבת השגחה של אדם בוגר מעל גיל 18.יש להתנהג במתחם הבריכה בהתאם לנהלי הבריכה אשר מוצגים בבריכה. במתחם הילדים השימוש במתקני המשחקים באחריות ההורים ובהשגחתם בלבד. המתקנים מיועדים לשימוש ילדים עד גיל 12 בלבד. הכנסת אורחים שאינם כלולים בהזמנה מהווה הפרה של תנאי ההזמנה ואסורה. תינוק: עד גיל שנתיים, ילדים: 2-12 ,בוגרים: מעל 12.

שעות כניסה ויציאה:
שעת כניסה:החל מ 15:30 (בשבת וחג 17:00) שעת יציאה:11:00 לשומרי שבת אפשרות לעזיבה במוצ"ש בתיאום מראש.

שונות:
הזמנת לילה אחד בסופ"ש תיעשה על בסיס מקום פנוי בלבד לקראת סופה"ש.
לידיעתכם מתחמים הציבוריים כגון: בריכה משותפת,חנייה מתחם ילדים והלאונג' מצולמת במעגל סגור לצורך אבטחה. ההזמנה תעשה כנגד כרטיס אשראי לביטחון או העברה בנקאית כמקדמה. ניתן לשלם עד 4 תשלומים ללא ריבית.

בעקבות המצב הבטחוני מתחם האירוח שלנו סגור כעת.

במידה ותרצו שנעדכן אתכם ברגע שנחזור לפעילות,
מלאו כאן את פרטיכם וניצור אתכם קשר.

בתפילה לימים שקטים, צוות אחוזת מיא.

פתיחת צ'אט
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך נוכל לעזור לך?