אמון הציבור

אחוזת מַיָּא קיבלה לאחרונה את תו אמון הציבור והצטרפה לנבחרת בתי עסק נבחרים המחויבים לכללי אמון הציבור.

אחוזת מיא ממוקמת בקטגוריה של אירוח כפרי וצימרים וקיבלה את תו אמון הציבור לאחר תהליך בדיקה ובקרה של ארגון "אמון הציבור". התו מסמל הצהרה של האחוזה למחויבות כלפי הציבור הכוללת הגינות, אמינות, שקיפות, שירות נאות ואחריות למוצר על פי הסטנדרטים המחמירים של ארגון אמון ציבור ועל ביצוע הליכי בקרה לעסק.

מורן מנהל מתחם אחוזת מיא: "אחוזת מיא" פועלת על פי סטנדרטים גבוהים על מנת להעניק למתארחים חופשה נעימה המשלבת עיצוב ויוקרה לצד נוף כפרי ואווירה שלווה. אנו גאים להיות בין היחידים בענף האירוח הכפרי המקבלים את תו אמון הציבור ומתחייבים להמשיך ולספק אירוח בסטנדרטים גבוהים לזוגות, משפחות ואירועים מיוחדים. 

על תו אמון הציבור
ארגון אמון הציבור (מלכ"ר) פועל לקידום הגינות במשק הישראלי. הארגון פועל ליישוב מחלוקות בין הציבור לעסקים ורשויות ציבוריות ומנגיש לציבור, לעסקים ולמקבלי ההחלטות מידע מקצועי ועדכני על התנהלות עסקים בענפי פעילות שונים במשק ועל חוסרים ברגולציה בענפים אלה. בראש ובראשונה מבקש הארגון להשפיע על התנהלות המגזר העסקי דרך כוחות השוק תוך קידום התפיסה הכלכלית המכירה בכך שכיבוד זכויות הצרכנים משתלמת לעסקים ולגופים ציבוריים.

תו אמון הציבור מעיד כי העסק התחייב לפעול בהתאם לכללי ההגינות שגיבש ארגון אמון הציבור, וכי הוא הטמיע את כל התיקונים שדרש אמון הציבור לבצע בממשקיו הצרכניים: חוזים, תקנונים, פרסומים, נהלי טיפול בתלונות וכד'. כמו כן, מעתה יהיה העסק נתון לבקרה שוטפת הכוללת, בין השאר, בדיקות לקוח סמוי, מעקב אחר טיפול בתלונות,  בדיקת פרסומים וחוזים ועוד.