אודות מיא - אחוזת מיא

דף הבית > אודות מיא

אודות מיא

 
אחוזת מיא עוסק מורשה:048465017
במרומי הגליל המערבי, בין עצי דקל הנעים ברוח הקלילה אפילו בקיץ, הולך וקורם עור וגידים אתר הנופש החדש שלכם ומזמין אתכם להתפנק בשקט הגלילי עם סוויטות בוטיק מפנקות ויוקרתיות , אירוח מלכותי ולקחת חלק מחוויה מפנקת במיוחד.
אנו ב"אחוזת מיא", מזמינים אתכם להגיע ולהעניק לעצמכם ניתוק מושלם מהשגרה בחופשה המפנקת מאי פעם, רק אתם קול הטבע החי והסוויטה המפנקת והמרווחת עבורכם ובת/ן הזוג שלכם.
פינוק מושלם באחוזה מלכותית
"אחוזת מיא" בגליל המערבי, מעניקות לכם את הפינוק לגוף ולנפש. אנו מזמינים אתכם להגיע ולהתארח בסוויטות הפרטיות שלנו על המים. "אחוזת מיא", הוקמו מתוך חזון, חזון העונה על הצורך של הנופשים, לקבל חופשה אמיתית מהשגרה היומיומית ולהעביר את חופשתם הרחק מהלחץ והאפרוריות היומיומיים.
החזון שלנו
"אחוזת מיא" , סוויטות על המים טובלות בתוך הנוף הירוק וביניהן עובר בריכה ארוכה עם מים מרעננים וצוננים המקנים תחושה של רוגע ושלווה, רחש הגלים הנדים ברוח יאפשרו לכם לנקות את הראש ולחוות שקט פנימי ומבריא.
הקמת הסוויטות שלנו, באה מתוך רצון להעניק ולחלוק את הנועם והשלווה של הגליל הירוק באופן האולטימטיבי.
קחו הפסקה באמצע החיים – מוזמנים לעלות לגליל.
כולנו זקוקים לאתנחתא מידי פעם 
סוויטות מיא מעניקות לכם את אותה אתנחתא אותה הפסקה מהמרוץ היומיומי באתר נופש מבודד, שקט ונעים ויחד עם זאת קרוב במרחק נסיעה מאתרי פעילות אקסטרים, רכיבה, שיט, דיג ועוד ועוד. כל זאת, כדי שתטעמו מחופשה גלילית אמיתית שתזרים בכם אנרגיות מחודשות.
לפרטים נוספים וחבילות נופש במחירים ייחודיים , צרו אתנו קשר עוד היום או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
"אחוזת מיא", ממתינות לכם עם סוויטות מלכותיות ונופש יוקרתי עם כל הפינוקים , פשוט הרימו את הטלפון והחופשה המפנקת שלכם על גדות הברכה הקרירה הצמודה  בינה מפרידים גשרוני עץ קלאסיים ובחורף שהיה בג'קוזי החמים המובנה בבריכה הפרטית אל מול נופי הגליל, מוכנה וערוכה עבורכם...